CHATOVÁ OSADA STVOŘIDLA

Jsme tu pro Vás
                  již 25 let...
O Společnosti

Chatová osada Stvořidla byla dne 15.1.1996 zakoupena paní Helenou Hollomotzovou od už dnes neexistující společnosti TRIZON.V tomtéž roce byla provedena  náročná celková rekonstrukce sociálního zařízení a chatičky byly doplněny  kuchyňským koutkem a kuchyňským náčiním vč.chladničky.Vybudována vlastní studna místo nespolehlivého vodního zdroje a instalována čistička.

Od r.1996 byla provozována cestovní kanceláří Terno tour s.r.o., jejíž jednatelkou byla p.Hollomotzová až do roku 2014. Sezonu 2015  až do současnosti již zajišťuje majitelka sama, ve spolupráci s několika dalšími agenturními  subjekty, Prostě změna je život.

   V r.2015 Chatovou osadu Stvořidla se odehrály další velké změny. Předně byly vytvořeny vlastní webové stránky , které hostům i nám dosud citelně chyběly. Exteriér chatové osady rovněž doznal změn. Byl obohacen o nové prvky - "poházené" balvany, které byly vyhrabány při zemních pracích pro inženýrské sítě pro mobilheimy, pocházejících (dle starousedlíků údajně z původního starého řečiště Sázavy.  Nyní má také nové moderní dětské hřiště, vč. pískoviště pro malé děti.

   V r.2016 byly nově rekonstruovány terasy chatek, a chatky  vybaveny novou skříňkou s dřezem a tekoucí užitkovou studenou a teplou vodou.

 A také  pro zvýšení komfortu jsou nyní chatky i mobilheimy vybaveny mikrovlnnými troubami, rychlovarnými konvicemi, nerezovými soupravami hrnců a obměněno i ostatní nadobí vč.talířů, hrnků, nožů a příborů.

 V r.2017 byly chatky barevně vymalovány.                                                                                                                       V r.2018 a 2019 vyměněny okapy na chatkách, zakoupeny modernější sklokeramické vaříče.

  Prostě se pořád něco děje.... 

 A vůbec, nejste zvědavi jak vše zvládneme?                                                                                                                       Těšíme se proto na Vaši návštěvu a bonbónek na závěr: Máme již nyní pro Vás i řadu akcí, např.first a lastmomenty, slevy pro seniory 60+, výrazné dětské slevy:  děti do 4 let zcela zdarma, děti 3-14 roků mají slevu-  platí 20% z ceny pro dospělé. Sledujte proto průběžně naše stránky! !

 

 

                           (c)- 2015 XBALU.cz