CHATOVÁ OSADA STVOŘIDLA

T: 731 179 284
M: autobusyhol@seznam.cz
Jsme tu pro Vás
                  již 25 let...
O Společnosti

Chatová osada Stvořidla byla dne 15.1.1996 zakoupena paní Helenou Hollomotzovou od už dnes neexistující společnosti TRIZON.V tomtéž roce byla provedena  náročná celková rekonstrukce sociálního zařízení a chatičky byly doplněny  kuchyňským koutkem a kuchyňským náčiním vč.chladničky.Vybudována vlastní studna místo nespolehlivého vodního zdroje a instalována čistička.

Od r.1996 byla provozována cestovní kanceláří Terno tour s.r.o., jejíž jednatelkou byla p.Hollomotzová až do roku 2014. Sezonu 2015 již zajišťuje opět majitelka sama, ve spolupráci s několika agenturními  subjekty, m.j. i spoluprací se jmenovanou cestovní kanceláří Terno tour, která se spojila s CK Broukservis a má již jiného majitele/jednatele. Prostě změna je život.

   V r.2015 Chatovou osadu Stvořidla čekají postupně další velké změny. Předně byly vytvořeny vlastní webové stránky , které hostům i nám dosud citelně chyběly. Dosluhující maringotky byly odstraněny a jsou místo nich již zakoupeny moderní a dá se říci luxusně vybavené 2 mobilheimy pro hosty a 1 mobilheim pro správce. Jsou k nim již vybudovány přípojky, aby ubytování vyhovovalo současným vyšším nárokům hostů. Exteriér chatové osady rovněž doznal změn. Byl obohacen o nové prvky - "poházené" balvany, které byly vyhrabány při zemních pracích pro inženýrské sítě pro mobilheimy, pocházejících (dle starousedlíků údajně z původního starého řečiště Sázavy.  Nyní má také nové moderní dětské hřiště, vč. pískoviště pro malé děti.

   V r.2016 byly nově rekonstruovány terasy chatek, a chatky  vybaveny novou skříňkou s dřezem a tekoucí pitnou studenou a teplou vodou.

 A také  pro zvýšení komfortu jsou nyní chatky i mobilheimy vybaveny mikrovlnnými troubami, rychlovarnými konvicemi, nerezovými soupravami hrnců a obměněno i ostatní nadobí vč.talířů, hrnků, nožů a příborů.
  V r.2017 plánujeme vyměnit podlahovou krytinu, a v chatky barevně vymalovat. 
A vůbec, nejste zvědavi jak vše zvládneme?
Těšíme se proto na Vaši návštěvu a bonbónek na závěr: Máme již nyní pro Vás i řadu akcí, např.first a lastmomenty, slevy pro seniory 60+, výrazné dětské slevy:  děti do 4 let zcela zdarma, děti 3-14 roků mají slevu platí 25% z ceny pro dospělé. Sledujte proto průběžně naše stránky! !

 

 

                           (c)- 2015 XBALU.cz